Çeşme Çiftliğine Hoşgeldiniz

KASAP & ŞARKÜTERİ

Adım attığımız gıda sektöründe daima; yenilikçi ve öncü bir felsefeyi benimsedik. En kaliteli ve sağlıklı malzemeleri zengin ürün yelpazemiz aracılığıyla sizlerle buluşturmak ve alışveriş keyfini karşılıklı güvene dayanan bir arkadaşlığa dönüştürmeyi amaçladık. Sektördeki tecrübemizi yeniliklerle birleştirip ürün ve hizmet kalitesini sürekli hale getiriyoruz.

Ürünlerimiz üst düzey hijyen koşulları içerisinde ve veterinerimiz gözetiminde tamamiyle tarafımızdan üretilmektedir. Lezzetine ve kalitesine sonuna kadar güvendiğimiz ürünleri tüketiciye sunmaktayız.

ÇEŞME ÇİFTLİĞİ
KASAP & ŞARKÜTERİ

Et tüketimi insanlar için çok önemli bir besin kaynağı olarak uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bu tavsiyeler ışığında sağlıklı bir et tüketimi için güvenli bir alışveriş kaynağı ve sağlıklı seçenekleri tercih etmeniz gerekir. Sağlıklı bir et tüketiminin en güzel seçeneklerinden biri olan Organik Et ürünleri ile hem güven, hem de lezzeti bir arada yakalamak sizlerin elinde. Et ve Süt ürünlerine dair tüm çeşitleri Çeşme Çiftliğinde bulabilirsiniz.

cesmeciftligi.com.tr

Güvenle LezzETle

Çeşme Çiftliği | Kasap & Şarküteri

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişimi hedefleyen, eşsiz bir ekip ve organizasyon oluşturarak müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmak ve sosyal sorumluluk projeleri ile topluma değer katmak


MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz için kendimizi ve işimizi geliştirmek

İşimizi yaparken müşteri ve çalışan değerlerimizi yaşatmak

Kalitesine güvendiğimiz ürünleri müşterilerimize sunmak

Lezzet kapınızda!

Telefon ile sipariş vermek için arayabilirsiniz veya WhatsApp'tan bize yazabilirsiniz.

WhatsApp'a Bağlan Hemen Ara